Alubrass – producent okuć stolarki budowlanej i klamek

Alubrass – to producent specjalizujący się głównie w produkcji okuć stolarki budowlanej, szyldów, klamek, wkładek, odbojników, skobli, wizjerów, tulei i nasadek. W ofercie firmy znajdziemy dziesiątki wykończeń, wzorów i rodzajów wyżej wymienionych produktów.

Sprzedaż hurtowa wyrobów jest prowadzona na terenie całego kraju. Zaopatrywane są zarówno sieci sklepów branżowych, jak i zakłady stolarskie, a także hurtownie. Firma dysponuje dużą i prężnie działającą grupą przedstawicieli handlowych, którzy prowadzą swoje działania we wszystkich regionach. Do ich głównych zadań należy: sprzedaż, serwis produktów a także doradztwo handlowe. Alubrass umiejętnie łączy wysoką jakość swoich produktów z przystępna ceną, dzięki temu grono klientów ciągle się poszerza.
Firma w swojej gamie produktów posiada kilka rodzajów klamek do wyboru: klamki na długim szyldzie, klamki inwestycyjne, klamki na rozecie oraz klamki zewnętrzne. Asortyment klamek jest sukcesywnie przez firmę powiększany. Klamki, które dostępne są w ofercie mają wykończenia: stalowe, niklowe, patynowe, mosiężne i chromowe.