Bramy WIŚNIOWSKI

Firma Wiśniowski od 29 lat prężnie działa na rynku, specjalizując się w branży budowlanej. Jej siedziba znajduje się w województwie małopolskim, w miejscowości Wielogłowy. Firma aspiruje do pozycji lidera w segmencie ogrodzeń i bram nie tylko na polskim rynku, ale również na rynku międzynarodowym.

Oferta skierowana jest do branży przemysłowej, jak również do klientów indywidualnych. W ofercie dla przemysłu znajdują się bramy segmentowe, bramy roletowe, podwieszane i harmonijkowe. W ramach ogrodzeń przemysłowych w ofercie znajdują się bramy przesuwne, dwuskrzydłowe oraz bramy składane. Poszukując bram garażowych do domów firma proponuje następujące rodzaje bram: brama segmentowa UniTherm, brama segmentowa UniPro, brama roletowa, brama rozwierna oraz brama uchylna. Firma posiada certyfikaty zgodności z aprobatami technicznymi, które są gwarantem jakości.

Firma Wiśniowski stawia na jakość, która jest odzwierciedleniem stosowania najwyższych standardów, wysokich kompetencji pracowników oraz ciągłym doskonaleniu linii technologicznych i produktów.