Gerda

GERDA to prężnie działająca na rynku firma, której początki sięgają 1987 roku. Siedziba firmy znajduje się w Sokołowie. Specjalizuje się w produkcji zamków, drzwi oraz okuć. Oferta podzielona jest na dwa rodzaje drzwi wejściowych – drzwi do mieszkań oraz drzwi do domów. Drzwi metalowe i panelowe to dwie propozycje dla pierwszej opcji tj. drzwi wejściowych do mieszkań. W ofercie skierowanej do domów znajdują się drzwi aluminiowe, drzwi NTT REVO, drzwi TT Optima, drzwi TT Optima DUO oraz drzwi Panelowe.

Produkty tworzone są poprzez zastosowanie technologii bezpieczeństwa uznawanej za innowacyjną. Ciągłe doskonalenie oferty jest także efektem współpracy z ośrodkami certyfikującymi, ośrodkami badawczymi, jak również z innymi podmiotami, które specjalizują się w kwestiach związanych z bezpieczeństwem. Gwarancją jakości produkowanych elementów są procedury ISO 9001: 2015. W odpowiedzi na potrzeby klientów w ofercie poza sprzedażą wyrobów, znajduje się także możliwość pomiaru, doradztwa oraz montażu zakupionego produktu. Wieloletnie doświadczenie skutkowało utworzeniem indywidualnych i unikatowych rozwiązań, które zastosowanie mają tylko w tej firmie.

Sprzedaż produktów odbywa się za pośrednictwem przedstawicieli handlowych oraz rozwiniętej sieci dystrybutorów. Wyroby cieszą się zainteresowaniem klientów indywidualnych, a także bardzo często wykorzystywane są w sektorze inwestycyjnym. Ciągła współpraca z Biurem Operacji Antyterrorystycznych przyczynia się do tworzenia nowych rozwiązań wpływających na wzrost bezpieczeństwa i komfortu osób stawiających na drzwi marki GERDA.