Gamet – klamki do drzwi i uchwyty do mebli

Gamet – firma została założona pod koniec roku 1987. Powstała ona na bazie działalności zakładu ślusarsko-galwanicznego, zdolnego do produkcji i sprzedaży uchwytów do mebli. Kolejne lata to intensywny rozwój firmy, która systematycznie poszerzała swoją ofertę. Do asortymentu doszły ozdobne akcesoria meblowe, a także akcesoria techniczne, która są wewnętrznym wyposażeniem mebli. Poprzez zrównoważony rozwój, firma Gamet stała się rozpoznawalna nie tylko w Polsce, ale także poza granicą naszego kraju.
Obecnie, asortyment oferowany przez firmę można podzielić na trzy duże osobne grupy. Klienci mogą tutaj nabyć wyroby z działów takich jak: akcesoria meblowe ozdobne, akcesoria budowlane oraz akcesoria meblowe techniczne. Gamet jest liderem na krajowym rynku w produkcji wyrobów należących do dwóch pierwszych kategorii. W ofercie firmy znajdziemy: wieszaki, gałki, uchwyty meblowe, klamki, nóżki do mebli, prowadnice, klucze, szyldy, zawiasy, tuleje wentylacyjne.
Gamet to marka dobrze znana na wielu rynkach europejskich. To stały coroczny bywalec targów krajowych i zagranicznych. Priorytetem dla firmy jest stały rozwój, inwestowanie w nowoczesne technologie i dbałość o jakość. Dokonane na przestrzeni ostatnich lat inwestycje pozwalają wprowadzać nowe linie produkcyjne. O doskonałej jakości produktów świadczą liczne nagrody i wyróżnienia, np. tytuł Partnera Roku 2006 czy odznaka honorowa Prezesa