AXA Stenman Poland

Firma AXA Stenman Polska funkcjonuje na rynku od 19 lat i specjalizuje się w produkcji klamek i okuć budowlanych. Siedziba firmy mieści się w Siewierzu. AXA Stenman należy do AXA Stenman Industries, która zlokalizowana jest w Veenendall w Holandii. Jej początki sięgają 1902 roku.

Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją szyldów antywłamaniowych oraz elementów dodatkowych tj. wkładek, wizjerów, osłonek na zawiasy. Wieloletnie doświadczenie oraz wysoka jakość produkowanych okuć do drzwi zewnętrznych spowodowała uznaniem jej za lidera w tej branży. Firma stawia na innowacje.

Unikalna oferta kompletu okuć do drzwi zewnętrznych występuje w pięciu podstawowych kolorach tj. srebrny, złoty / stare złoto, inox, czarny, tytan. Odporna na czynniki atmosferyczne powłoka (anodowana), która pokrywa produkty zapewnia ich trwałość.

W ofercie znajdują się okucia w różnych klasach bezpieczeństwa. W podstawowej klasie bezpieczeństwa oferowana są następujące rodzaje: Ottawa, Oval Plus, Slim Plus, Niagara STD/PLUS, Haga STD/PLUS, Lollipop, Manitoba Plus, Reja, Ceres. W 3. klasie bezpieczeństwa: Diva Standard, Diva Flex, Odin Standard, Odin Flex, Quebec Standard, Quebec Flex, Prestige Standard, Prestige Flex, Royal Standard,Royal Flex, Solid, Apollo Premium-Flex, Jupiter Premium-Flex, Venus Premium-Flex, Diana Premium, Diana Premium-Flex, Mars Premium,Mars Premium-Flex. W 4. klasie bezpieczeństwa wyróżnia się następujące modele: Toronto Standard i Toronto Fix. Produkty mogą zostać zastosowane w zamkach listwowych. Okucia dostosowane są do drzwi wewnątrzklatkowych i zewnętrznych. Długość okresu gwarancyjnego na przedmioty wynosi od 2 – 10 lat, w zależności od klasy produktu.