PerfectDoor – producent drzwi i ościeżnic

PerfectDoor – jest to firma prężnie działająca nie tylko w Polsce ale też w Europie Wschodniej. Zajmuje się głównie produkcją drzwi i ościeżnic. W pierwszych latach działalności, przedsiębiorstwo produkowało drzwi lakierowane i ościeżnice stałe. Z biegiem lat PerfectDoor powiększyło swój asortyment o wiele nowych produktów. Aktualnie klienci mogą dodatkowo zakupić: ościeżnice regulowane, systemy przesuwne, rewolucyjne drzwi bezprzylgowe, drzwi pokryte specjalnymi foliami, drzwi modułowe, drzwi okleinowane i listwy przypodłogowe.

PerfectDoor umiejętnie łączy tradycje i nowe technologie. Dzięki temu pozycja firmy na rynku jest stabilna. Uchodzi za jednego z lepszych producentów stolarki drzwiowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma ciągle inwestuje w nowoczesny park maszynowy, nowoczesne technologie i kadrę pracowniczą. Takie działania skutkują bardzo dobrą jakością oferowanych produktów, szeroką paletą kolorów i bogatym wzornictwem.

Podstawowym produktem oferowanym przez PerfectDoor są drzwi modułowe; jest ich kilkanaście w ofercie: ARIVA, ATOS, ELEGANT, ERIE, LIMERA, MARGO, NOVE, PRATO, SOLER i THOR. Produkty dostępne są w kilku systemach: przesuwny pojedynczy, przesuwny podwójny, przesuwny chowany i system dwuskrzydłowy.