Porta Drzwi

Porta Drzwi

Porta Drzwi – jest to firma powstała w 1992 roku. Przedsiębiorstwo to specjalizuję się głównie w produkcji drzwi. Pierwszy zakład powstał 25 lat temu w Bolszewie koło Wejherowa. Kolejne lata przyniosły firmie bardzo dynamiczny rozwój. Powstawały kolejne zakłady: w Ełku, Suwałkach a także w Rumunii. Kolejny etap rozwoju firmy to utworzenie nowoczesnego parku maszynowego Porta Steel.

W Polsce funkcjonują trzy zakłady Porta Drzwi. Każdy z nich odpowiedzialny jest za produkcję innych wyrobów. Zakład w Bolszewie specjalizuję się w produkcji skrzydeł w okleinie syntetycznej. Z kolei, faktoria w Ełku wytwarza skrzydła ramowe, ościeżnice w okleinie syntetycznej i drzwi stalowe. W Suwałkach natomiast produkowane są skrzydła, ościeżnice i drzwi w okleinie naturalnej. Podsumowując, firma Porta Drzwi ma w swojej ofercie następujące produkty: drzwi wewnętrzne, drzwi wejściowe do mieszkania i domu, drzwi łamane i suwane, drzwi techniczne oraz ościeżnice. Są one projektowane na bazie najwyższych standardów i aktualnych trendów w wzornictwie. Jednym z popularniejszych produktów dostępnych w ofercie są drzwi wewnętrzne z kolekcji Porta Concept Model – model A.9. Są one dostępne w wielu kolorach: dąb, sosna, akacja, buk, orzech czy wiśnia.

Firma ta cieszy się bardzo dobrą marką na rynku. Świadczą o tym nagrody przyznane na przestrzeni kilkunastu lat. Można by tu wymienić: TopBuilder 2017, Lider Rynku Stolarki 2016 i 2017, Brązowy Spinacz czy też Konsumencki Lider Jakości.