Setto – Drzwi zewnętrzne

Setto – jest to firma z siedzibą w Koninie, która trudni się produkcją drzwi zewnętrznych. Ponadto, w ofercie Setto możemy znaleźć drzwi stalowe, przeciwpożarowe i antywłamaniowe. Produkty oferowane przez tą firmę są wykonane z bardzo trwałych materiałów. To powoduje, iż są one odporne na korozję i sprawdzają się w różnych warunkach atmosferycznych. Firma stawia także na estetyczny wygląd swoich wyrobów. To plus dobra jakość produktu, stawia firmę w czołówce producentów drzwi zewnętrznych w Polsce.

W asortymencie Setto, poza szeroką ofertą drzwi zewnętrznych, znajdziemy także inny asortyment. Firma dba o swoich klientów i oferuje bogaty asortyment takich akcesoriów jak: klamki, naświetla, progi, wkładki, pochwyty, aplikacje inox i wizjery – zarówno te tradycyjne jak i cyfrowe z ekranem LCD.

Główną domeną firmy jest produkcja drzwi zewnętrznych. Przedsiębiorstwo oferuje szeroką gamę produktów w tym zakresie. Dostępne są one w rozmiarach 80, 90 i 100 cm. Wiele modeli posiada wzmocnioną konstrukcję stalową. Na wypełnienie termoizolacyjne składa się pianka poliuretanowa lub polistyren ekspandowany. Są one wyposażone w bardzo dobre jakościowo uszczelki, które zapewniają ochronę przed wilgocią i dają gwarancję pełnej izolacji. Wyroby pokryte są drewnopodobną folia PCV. Drzwi zewnętrzne są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. Najbardziej popularne z nich to: złoty dąb, mahoń i orzech.