Sonarol – okna i wyroby budowlane

Firma Sonarol Sp.j. specjalizuje się w produkcji okien. Siedziba fabryki mieści się w Jedwabnem. Produkty sprzedawane są za pośrednictwem partnerów branżowych na terenie Polski, ale znalazły uznanie również na innych rynkach europejskich. Najczęściej trafiają do Niemiec, Włoch, Danii, Białorusi, Belgii, Francji. Czech, Łotwy, Litwy, krajów skandynawskich oraz na Słowację.

Sonarol Sp.j. funkcjonuje na rynku od 1997 roku, a od 2000 roku rozpoczęła produkcję związaną ze stolarką okienną z PVC i aluminium. Jakość jest zasługą nowoczesnych linii produkcyjnych oraz wykwalifikowanej kadry pracowników. Atutem jest punktualność w dostawach zamówionych produktów, do czego przyczyniła się własna baza logistyczna.

W ofercie znajdą Państwo następujące rodzaje okien PVC: Perfectherm, Optitherm, Clasictherm oraz Clsictherm Renovo. Oferowane okna nadają niepowtarzalny charakter wnętrzu. Bogata oferta kolorystyczna pozwala na idealne dopasowanie do kompozycji budynku. Dzięki trosce o każdy szczegół są one bezpieczne, szczelne, stylowe oraz niezawodne. Przedsiębiorstwo posiada także bogatą ofertę dodatków do okien takich jak klamki, szyby ornamentowe, szprosy oraz nawiewniki.

Firma stawia na rozwój – w wyniku rosnącej potrzeby dalszych inwestycji przygotowano komputerowy plan autorski przyczyniający się do pełnej automatyzacji zakładu produkcyjnego. Skutkuje to ograniczeniem błędów ludzkich. Program ten obejmuje wszystkie etapy produkcji, począwszy od sterowania maszynami, poprzez transportowanie, aż do wystawienia faktury za gotowy materiał. Aby umocnić pozycję na rynku, firma w dalszych latach poczyniła kolejne postępy. Jednym z ważniejszych działań było utworzenie działu ekstruzji w którym produkowane są na własnych systemach profile PVC do produkcji okien. Bardzo duże zainteresowanie klientów wyrobami przyczyniło się do powiększenia hali produkcyjnej.