Vivento – drzwi wewnętrzne

Marka Vivento wywodzi się z ponad 30-letniej historii i tradycji firmy Sękpol. Produkowane przez nas drzwi są doceniane przez nabywców w wielu krajach europejskich i uważane jako jedne z najsolidniejszych.

Istotnym elementem, który wpływa nie tylko na komfort ale również na design mieszkania czy miejsca pracy jest starannie dobrana stolarka. Bogaty wybór kolorów i rodzajów elementów wykończeniowych z naszej palety umożliwia stworzenie niepowtarzalnego wystroju. Obok walorów wizualnych produkowane przez nas drzwi wykonane są z bardzo dobrych jakościowo elementów.    

Wyróżnia nas wieloletnie tradycja, na której zbudowaliśmy doświadczenie i wiedzę, a także  solidność i dbałość o jakość i szczegóły. Chcąc aktywnie wyznaczać trendy rynkowe nieustannie podejmujemy nowe wyzwania. Naszym celem jest chęć sprostania oczekiwaniom klientów i utrzymanie się na czołowych pozycjach w branży. Produkujemy drzwi w oparciu o najwyższe standardy i trendy. Efekty naszej pracy mogą Państwo odnaleźć w naszej ofercie, która często jest aktualizowana o nowe modele.

Jeśli oczekują Państwo jakości i staranności wykonania – zapraszamy do świata Vivento i zapoznania się z naszą ofertą opartej na solidnych podstawach – nowoczesnym designie, doświadczeniu i tradycji.