ADMAR – producent drzwi

ADMAR – firma zajmująca się produkcją drzwi. Przedsiębiorstwo powstało w 2000 roku w małej miejscowości Szwarcenowo, zlokalizowanej w województwie warmińsko-mazurskim.

ADMAR posiada bardzo szeroką ofertę, która będzie odpowiedzią na potrzeby niejednego klienta. Główną domeną firmy jest produkcja drzwi wewnętrznych, wewnątrzklatkowych i wewnątrzlokalowych. Ponadto, w ofercie znajdziemy ościeżnice i systemy przesuwne. Mocną stroną producenta jest to, że drzwi przez nich oferowane sprawdzają się zarówno w przestrzeni miejskiej (biura, budynki użyteczności publicznej), jak i w domach czy mieszkaniach. Stale wzbogacana oferta sprawia, iż istnieje możliwość aranżacji konkretnych drzwi do mieszkań nowoczesnych a także tych klasycznych. Co więcej, klientów powinna zadowolić szeroka gama dostępnych modeli i kolorów. Dostępne modele możemy podzielić na następujące grupy:

  • przylgowe pojedyncze
  • przylgowe podwójne
  • przesuwne pojedyncze
  • przesuwne podwójne

Materiały używane do produkcji drzwi, są ekologiczne, trwałe i wysokojakościowe. Drewno używane do wytworu drzwi to specjalnie wyselekcjonowane drewno sosnowe. Stabilność drzwi jest zapewniona dzięki warstwowemu klejeniu.

Drzwi firmy ADMAR posiadają wszelkie wymagane atesty, łącznie z Aprobatą Techniczną i Atestem Higienicznym. Tak więc, klienci mogą być pewni, że nabyty przez nich produkt jest bezpieczny pod względem konstrukcyjnym, a także nie ma on negatywnego wpływu na zdrowie użytkowników. Podczas całego procesu produkcji, przestrzegane są wszelkie restrykcyjne normy.

ADMAR stawia zarówno na nowoczesne rozwiązania, ale też i te klasyczne. Stosowane są innowacyjne metody produkcji. To powoduje, że drzwi firmy ADMAR mają unikalny charakter – unikatowa geometria w połączeniu z prostotą a także funkcjonalnością, sprawiają iż ludzie chętnie zaopatrują się w produkty właśnie tej marki. Potwierdzają to choćby oficjalne dane – pierwsze dziesięciolecie istnienia przedsiębiorstwa to ponad 600 000